Skip to content

Cart

Your cart is empty

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme esnasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Pamukimya.com’da kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kredi kartınıza ait hiç bir bilgi Pamukimya.com’da kayıt edilmez.

Pamukimya.com, müşteri bilgilerini yeni kampanyalar, indirimler hakkında bilgi vermek ve güncellemek, ürün ve hizmet iyileştirmesi için saklar ve kullanıcı izni olmak suretiyle kullanır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama ve beyan zorunluluğu olduğu durumlarda ve sadece resmi makamlara açıklanabilecektir

Pamukimya.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması sistemini kullanmaktadır. Bu sistemde kullanıcılarımızın ilgilendiği ürünler, kendilerine tekrar sunma hizmeti olarak kullanılır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve girmiş olduğunuz mecraları özelleştirebilirsiniz.

Pamukimya.com tarafından belirli aralıklarla gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, e-postaların alt kısmında bulunan ‘’E-Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız’’ linkine tıklayarak listeden çıkabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu sistemde, İnternet üzerindeki dolaşımları sırasında bilgilerinizin, herhangi bir sebeple istenmeyen kişi ve kurumların ele geçirilmesi engellenmiştir.

Pamukimya.com’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz;

Adres : KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. SELVİLİ SK. NO: 4 İÇ KAPI NO: 20 ATAŞEHİR/ İSTANBUL
Tel : +90 530 489 50 45
E-mail : info@pamukimya.com