Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ahşap Ve Yapı Kimyasalları

Ahşap sağlıktır… Ahşap toz çekmez, mekandaki rutubeti emip, salarak bir tür nem düzenleyici görevi görür. Ahşap ısının transferini engelleyen, havayla dolu hücreleri sayesinde alternatifi olan malzemelerden daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Ahşabın ısı iletkenliği 0,13 W/mK gibi çok düşük değerlerde seyreder. Ahşabın belirgin ısısı ise oldukça yüksektir. Bu bir kilogramlık ahşabın ısısının artırılması ve azaltılması için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Ahşap, taş ve betondan neredeyse iki kat, çeliktense üç kat daha fazla ısı enerjisine ihtiyaç duyar.

Restorasyon

Ahşapçılar’ın uzmanlığından ve tecrübesinden faydalanın. Bünyesindeki Orman Endüstri Mühendisi ve Mimar kadrosuyla yapılarınız için en uygun teknik ve estetik çalışmaları sunuyoruz.

Boya

Doğal renkleri kullanırız. Ürünlerimizin hiç birinde yapay pigment bulunmaz, topraktan elde edilen metal oksitleri kullanırız. Bir de en önemlisi, ürünlerimiz Kurşun (Pb) içermez!

Bakım & Onarım

Ahşap yapılarınız için tüm çözümleri yerinde çalışmalarımızla size sunuyoruz. Ahşap yapılarınızın tamir, bakım ve boyama işleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler Ve Hizmetlerimiz

UYGULAMA

Yapınızı bünyemizdeki Orman Endüstri Mühendisleri ve Ahşap Yapı Ustaları ile restore, tamir ve bakımını yapmak için bize ulaşın...

Detaylı Bilgi